Зимові шини Hankook: особливості та перевеги

Статтю оновлено 05.02.2024

Про бренд Hankook

«Hankook Tire» (кор. 한국 타이어) — південнокорейський виробник шин для легкових автомашин, автомобілів для активного відпочинку, легких вантажних машин, вантажних машин, мініавтобусів і автобусів.

Зараз у «Hankook Tire» є філії в Німеччині, Англії, Італії, Нідерландах, Іспанії, Туреччини, Росії та Угорщини.

З сезону 2011 «Hankook Tire» є монопольним постачальником шин для DTM

Зимова гума Hankook виготовляється зі спеціальної суміші з оптимізованими протекторами. Це забезпечує додаткове зчеплення, запобігає ковзанню на засніжених, обледенілих дорогах. Шини Ханкук випускає відомий південнокорейський виробник, який чудово зарекомендував себе на висококонкурентному ринку автошин – для легкових автомашин, автомобілів для активного відпочинку, легких вантажних машин, вантажних машин, мініавтобусів і автобусів1. Бренд стежить за ціновою політикою продукції, щоб вона трималася на стабільному середньому рівні.

Переваги зимової гуми виробника Hankook (Ханкук)

Зимові шини Hankook забезпечують надійне зчеплення з мокрими, засніженими та обледенілим поверхнями. Їх відрізняють такі особливості конструкції:

 • загальна щільність контакту з дорогою збільшена;
 • на зовнішній стороні розташовані 3D канавки протектора, поздовжні канавки та ламелі високої щільності;
 • регулярна шипована площа у 3-6 рядів не лише покращує зчеплення, але й мінімізує шум під час поїздки;
 • зимова гума Hankook забезпечує максимальну продуктивність, що знижує витрати палива завдяки ефекту крайового пропилу та квадратному профілю, який підвищує бічну жорсткість;
 • конструкція зимової гуми зменшує гальмівний шлях позашляховиків і вантажівок на засніжених та обледенілих дорогах;
 • технологія жорсткого керування, втілена в автошинах, допомагає водієві краще контролювати авто під час керування.

Зимова гума Hankook розробляється з урахуванням нових технологій. Всі конструкції оптимізуються за допомогою комп’ютерного моделювання. Це забезпечує надійність під час керування, безпеку руху та довгий термін служби протектора.

Особливості найпопулярніших моделей “Ханкук”

Гума зимова Hankook розробляється з урахуванням того, що для різних стилів і умов водіння залежать вимоги, які висуваються до автошин. Компанія випускає шини для комфортних повільних поїздок містом, швидкісних пересувань трасами і подорожей бездоріжжям. Це не означає, що автомобіль потрібно перевзувати кожного разу, залишаючи звичні умови. Просто правильно обрані шини забезпечуватимуть більший комфорт під час поїздок дорогами, які є більш затребуваними у конкретного споживача.

Особливою популярністю у споживачів користуються шини Hankook зимові, якщо враховувати відгуки про гуму та статистику продажів:

 • IceBear – радіальні шини, що забезпечують надійне керування автомобілем в будь-яких дорожніх умовах. Під час поїздок зменшується підкат та вироблення шуму;
 • Winter I*Cept – призначені для подорожі засніженим дорожнім полотном. Конструкція ефективно відводить воду та снігову кашу, знижуючи ризик аквапланування;
 • Winter i*Pike – шина, що забезпечує максимально надійне зчеплення з обледенілою дорогою і снігом. Візерунок протектора та ламелей гарантує легкість керування і курсову стійкість;
 • Winter RW 06 для легких вантажівок забезпечує високу тягу і зчеплення з мокрою поверхнею, зменшує гальмівний шлях. Водночас підвищується керованість авто, а малюнок протектора запобігає нерівномірному зносу шин.

Найбільшу популярність здобули такі моделі шин:

 • Dynapro I*pike RW11 — прекрасний зразок для коліс позашляховиків і машин SUV, забезпечує відмінну курсову стійкість і керованість, відрізняється низьким рівнем шуму;
 • Winter I*Pike W 409 — направлена, шипована, розроблена для їзди по сухому й мокрому асфальту; відмінні риси: «квадратний профіль», що збільшує площу контакту з шосе, асиметричне шипування, що знижує шум; має відмінні показники по зносостійкості;
 • Winter I*Cept evo W310 — безкамерна, нешипована, розроблена для комфортної їзди засніженими трасами; ефективно відводить снігову кашу і воду з плями контакту; залишається еластичною при низьких температурах.

Ви можете придбати зимові шини Hankook2 в Києві, що призначені для всіх стилів їзди та різного радіусу: R14, R15, R16, R17.

Інновації від Hankook

Протягом багатьох років Hankook продовжує працювати над інноваційними проектами, які можуть відкрити нові горизонти для розробки нових шин. У 2012 році Hankook та Університет Цинциннаті погодились працювати разом над проектом «Нові шини для майбутнього». У тому ж році вони працювали над 3 великими проектами, які пізніше були представлені на Sema (2012)3.

 • TilTread, Революція спортивної шини. Tiltread – це технологія, спрямована на забезпечення динамічних поворотів шляхом нахилу непневматичної шини. Це запобігає непотрібному зносу протектора.
 • Motiv (позашляхові шини). Це шини, створені для бездоріжжя. Сама шина складається з гнучких поліуретанових блоків, які рухаються окремо, беручи до уваги форму поверхні. Центри нахилу, в свою чергу, забезпечують максимальне зчеплення з допомогою протектора.
 • eMembrance – це технологія, яка дозволяє витрачати менше палива, зменшуючи опір коченню і використовуючи менше енергії. Крім того, ця технологія поширюється на особливості протектора для кращого зчеплення і кращого проходження поворотів.

У 2014 році компанія Hankook представила новий девіз для інновацій: “Великий виклик для великих змін”. Проекти, над якими вони працювали в 2014-2015 роках, були викликані серйозними кліматичними змінами, які можуть відбутися через глобальне потепління. Проект визнав, що шини можуть виконувати важливу роль у пересуванні в разі таких змін. Таким чином, Hankook створив 3 концепти шин.

 • Boostrac. Ці шини мають посилену змінну структуру блоків протектора. Ці блоки розширюються у всіх напрямках і забезпечують рух, який є найбільш ефективним для пересування пустелею.
 • Alpike. Ця концепція шини була розроблена для руху по нерівній місцевості. Його конструкція має додатковий підігрів та додатковий протектор, які разом забезпечують оптимальне зчеплення. Крім того, конструкція має шпильки, які можуть виставлятися між блоками для підвищення рівня прохідності в снігу та льоду.
 • Hyblade. Цей концепт шини характеризується гарним водозабором і працює на основі принципу “водяного колеса”, який додає стійкість з метою збільшення рушійної сили.

У 2016 році компанія Hankook оголосила про свій інноваційний проект під гаслом “Connect to the Connected World”. З допомогою цього проекту Hankook показує важливість реалізації нескінченних можливостей шини з урахуванням перспектив майбутнього. Щоб показати корпоративне бачення майбутнього пересування через шини, компанія представила серію концептуальних проектів.

 • Magfloat. Цей пристрій вміщує одну людину та може рухатися зі швидкістю до 20 км/год. Його можна використовувати в приміщенні. Він працює з допомогою магнітного поля, використовуючи принцип розширення та обертання для переміщення.
 • Flexup. Цей футуристичний засіб пересування з одним колесом може перевозити лише 1 людину. Він дозволяє рухатися за принципом нахилу. Його колесо призначене для вільного руху вздовж рівної поверхні та підйому по сходах.

Коли варто переходити на зимову гуму?

Враховуючи багаторічний досвід виробництва всесезонних автошин, результати тестування та моделювання, спеціалісти радять встановлювати зимову автомобільну гуму, коли температура повітря опускається нижче 7°С.

Щоб шини довше зберігали свої якісні характеристики, необхідно вимірювати в них тиск не рідше одного разу на місяць. При цьому автомобіль має простояти до тестування без руху не менше чотирьох годин.

Поради фахівців при виборі автомобільних шин

При виборі покришок власник автомобіля повинен взяти до уваги не лише вартість шин або сезонність. Важливе значення мають такі особливості, як:

 1. Розмірний ряд. Дана характеристика дозволяє розділити шини на вироби для легкових та вантажних автомобілів, спецтехніки, мотоциклів. Знаючи розмір та формат обода (монтажний або посадковий діаметр), знайти шину можна буде максимально швидко.
 2. Тип та малюнок протектора. Дані фактори дозволяють підібрати моделі для їзди снігом, льодом, шосе або пересіченою місцевістю. Залежно від мети та технічних можливостей ТЗ слід шукати вироби зі спрямованим або неспрямованим протектором, симетричним або несиметричним малюнком.
 3. Тип порожнини для повітря. Безкамерні варіанти шин використовуються як на класичних ободах, так і встановлюються на алюмінієві або литі диски. І хоча варіанти з камерами використовують на моделях автомобілів старшого покоління, все ж таки даним параметром при пошуку оптимального формату покришки, нехтувати не варто.
 4. Сезонність. Установка шин, що не призначені для експлуатації в морози або в спеку, не тільки погіршують загальні показники зчеплення з дорожнім полотном, але й впливають на безпеку руху.
 5. Склад гумової суміші. Як присадки для покращення технічних показників використовуються хімічні сполуки, присутність яких дозволяє знизити показники опору коченню або збільшити ступінь стійкості на дорогах, залитих водою.

Також при пошуку оптимального варіанту потрібно врахувати виробника та взяти до уваги його основних клієнтів (багато заводів виробники автомобілів мають довгострокові контракти на постачання шин з конкретними брендами автогуми). У більшості випадків саме технічні характеристики відіграють найбільш значущу роль, адже встановлення адаптованих покришок дозволяє не тільки покращити аеродинамічні показники, а й заощадити на паливі.

Зимові шини Hankook winter i*Cept X RW10. Переобувка. – Відео з YouTube.com

Короткий відео-огляд зимових шин Ханкук RW-10


Примітки

 1. Hankook Tire, https://uk.wikipedia.org/wiki/Hankook_Tire ↩︎
 2. Зимові Шини Hankook, https://asva.ua/catalog/by_size/?BRAND_ID=22123&season=5 ↩︎
 3. Hankook Design Innovation: Corporate Information. CARiD.com. 2018. ↩︎

Залишити коментар