Калькулятор переведення кіловат у кінські сили (кВт у к.с.)

Калькулятор переведення кіловат (кВт) у кінські сили (к.с.) та навпаки – це інструмент, який дозволяє конвертувати значення потужності з однієї одиниці вимірювання в іншу.

Розрахувати можна як кВт у к.с. так і навпаки – к.с. у кВтДаний калькулятор, здійснюючи переведення шляхом множення потужності двигуна, вираженої в кВт, на множник 1,3596 (тобто, використовуючи переказний коефіцієнт 1 л. с. = 1,35962 кВт), конвертує кінські сили в машині на потужність виражену в кВт, використовуючи загальноприйнятий коефіцієнт.

Скільки кінських сил в одному кіловаті?

 1. Метричне ісчислення:
  1 кВт = 1.35962 к.с. Формула для перетворення: P(к.с.) = P(кВт) * 1.35962.
 2. Англійський стандарт:
  1 кВт = 1.34102 к.с. Формула для перетворення: P(к.с.) = P(кВт) * 1.34102.
 3. Електричне ісчислення:
  1 кВт = 1.34048 к.с. Формула для перетворення: P(к.с.) = P(кВт) * 1.34048.

Як бачите, існує кілька одиниць виміру під назвою “кінська сила”, але, як правило, мається на увазі так звана “метрична кінська сила”, яка дорівнює ≈0,7354 кВт. А от у США та Великій Британії кінські сили, що стосуються автомобілів, прирівнюють до 0,7456 кВт, тобто як 75 кгс-м/с, що приблизно є 1,0138 метричної. Якщо ж конвертувати потужність 1 кінської сили на кіловати в промисловості чи енергетиці, то ≈0,746. Тому, для точності результату, перш ніж використовувати наш конвертер потужності кВт в к.с., визначтеся який еталон конячок потрібно вибрати.

Як користуватися конвертером потужності кВт у к.с. та к.с. у кВт

 1. Щоб зробити конвертацію “кінські сили в кіловати” або навпаки перевести, насамперед потрібно вибрати один із стандартів.
 2. Потім виберіть поле: Кінські сили (к.с.), якщо хочете сконвертувати значення у Кіловати (кВТ) або кВт, якщо хочете отримати конвертацію у к.с.
 3. Введіть значення в те поле, яке хочете перетворити та натисніть кнопку “Розрахувати”.

Навіщо використовувати online конвертер кінських сил

Такий калькулятор може бути корисним у різних сферах, ось декілька прикладів:

 1. Автомобільна промисловість: Виробники автомобілів часто вказують потужність двигуна в кінських силах (лошадиних силах), але в деяких країнах (наприклад, в Європі) використовують кіловати. Калькулятор допоможе перетворити ці значення.
 2. Енергетика: При проектуванні та експлуатації енергетичного обладнання може виникнути потреба перетворити кіловати в кс (лс) або навпаки.
 3. Освіта: Калькулятор може бути корисним для студентів, які вивчають фізику або інженерію, для перетворення одиниць потужності.
 4. Технічні спеціалісти: Інженери, механіки, електрики та інші технічні спеціалісти можуть використовувати цей калькулятор для перетворення одиниць потужності в процесі своєї роботи.

Цей калькулятор може бути корисним для всіх, хто потребує швидкого та точного перетворення кіловатів в лошадині сили і навпаки.

Часті питання (FAQ)

Скільки кіловат в одній кінській силі?

Одна метрична кінська сила дорівнює 0,735 кіловат (745.7 Вт) при обчисленні потужності двигуна в кіловатах. Скільки квт в 1 к.с. розраховують за формулою: потужність у кіловатах ділять на коефіцієнт 1,36.

Скільки к.с. у кВт?

Щоб перевести кінські сили в одиницю виміру кіловат, потрібно її значення помножити на 0,735.

5 к.с. скільки в кВт?

Відповідно до метричного обчислення, де співвідношення 1кВт дорівнює 1,359 к.с. – 5 кінських сил приблизно дорівнюють 3,68 кіловат сили. Якщо обчислення проводиться з електродвигуном, то 5 к.с. буде 3,73 кВт, тому що під час роботи електродвигуна слід використовувати співвідношення, де 1 кВт = 1.34048 к.с.

7 кВт скільки в лс?

7 кВт дорівнюватиме 9,5 к.с. Для отримання такого перетворення користуються співвідношенням 1 kW = 1.359 hp, тому потужність у кіловатах множать на коефіцієнт 1,36.

1 коментар до “Калькулятор переведення кіловат у кінські сили (кВт у к.с.)”

 1. Статья помогает перевести киловаты (кВт) в лошадиные силы (л.с.) и наоборот. Это важно, ведь в одних машинах мощность пишут в кВт, а в других – в л.с.
  Автор статьи объясняет, что 1 л.с. – это почти 0,735 кВт. В статье есть калькулятор перевода квт в лс, который поможет вам сделать это быстро и просто.

  Думаю статья будет полезна автомобилистам, электрикам, инженерам и всем, кто интересуется техникой.

  Відповіcти

Залишити коментар