Як відкрити автомобіль, якщо ключ в салоні: 6 способів

Якщо ключі залишилися всередині салону, і ви не знаєте, як відкрити автомобіль, не варто впадати у відчай і вдаватися до радикальних заходів, таких як розбивання скла дверей, свердління замка або віджимання дверей багажника. Ці вандальні дії призведуть до необхідності ремонту автомобіля та заміни дорогих запчастин. Існує безліч ефективних способів відкрити закриту машину за допомогою простих пристроїв та інструментів. Більше способів описано тут https://avto.proverka.com.ua/yak-vidkryty-mashynu-yakshho-klyuchi-vseredyni/. Безумовно, від автовласника знадобиться терпіння і час, але в 90% випадків можна досягти позитивного результату, якщо вибрати правильний метод відкриття.

Способи відкриття машини без ключа

Якщо автомобіль випадково зачинився, можна спробувати відкрити його самостійно, використовуючи кілька простих пристосувань.

1. Дерев’яні клини

  Для того щоб відкрити замок машини без ключа, потрібно злегка відігнути край дверей. Для цього можна використовувати пару дерев’яних клинів, обгорнутих м’якою тканиною. Якщо немає відповідних клинів, їх можна замінити дерев’яними кухонними лопатками. Вставте їх між верхнім кутом дверей і стійкою, поки не утвориться щілина. Отвір має бути досить широким, щоб у нього міг пройти гачок зі сталевого дроту, за допомогою якого можна буде зачепити внутрішню дверну ручку і відкрити замок.

  2. Гачок зі сталевого дроту

   Якщо ключі залишилися в салоні, можна відкрити двері машини за допомогою гачка, зробленого з міцного сталевого дроту. Відігніть кінець дроту довжиною близько 2 см під кутом 45 градусів, щоб зачепити тягу замка. Дріт має бути досить жорстким, щоб не згинався під час натискання. Зніміть дверний ущільнювач перед склом за допомогою пилочки для нігтів або викрутки, створюючи щілину. Введіть гачок в отвір і рухайте його вліво і вправо, поки він не упреться в замок. Потім зачепіть тягу механізму, підніміть її вгору і відкрийте замок.

   В цій ситуації можна використовувати кнопку електропідйомника скла, тобто спробувати натиснути на неї гачком. Скло опуститься, залишиться тільки дістати ключі, якщо вони залишилися всередині салону.

   3. Мобільний телефон

    Один зі способів відкриття зачиненого автомобіля за допомогою мобільного телефону підходить для машин зі встановленою системою сигналізації. Зателефонуйте додому і попросіть кого-небудь із домочадців натиснути на запасний брелок поруч зі своїм телефоном. У цей час піднесіть свою трубку до замка автомобіля. Сигналізація спрацює і відкриє машину. Цей метод особливо ефективний для автомобілів зі старими модифікаціями сигналізації.

    4. Мотузка або шнур

     Якщо вам потрібно відкрити машину без ключа, може допомогти шматок мотузки або шнура завдовжки 1,5-2 метри.

     На середині мотузки зав’яжіть петлю, акуратно зніміть ущільнювач з кута дверей автомобіля, використовуючи пилочку для нігтів або викрутку. Просуньте петлю в щілину, що утворилася. Натягуючи спочатку один кінець мотузки, потім інший, відрегулюйте її положення всередині салону так, щоб петля лягла на кнопку блокування дверей. Потім затягніть петлю, потягнувши за обидва кінці вгору – кнопка блокатора підніметься, і двері відчиняться.

     Якщо мотузка занадто товста і не проходить у щілину між дверима та стійкою, використовуйте тонку міцну волосінь або синтетичний шнур. Повторіть ту ж саму процедуру, і якщо все зроблено правильно, автомобіль відкриється.

     5. Металева лінійка

      Звичайна сталева лінійка може допомогти у випадку, якщо автомобіль закрився, а ключі залишилися всередині. Спочатку зніміть ущільнювач перед склом дверей у частині, де знаходиться замок. Потім зробіть на кінці лінійки квадратний отвір розміром 1х1 см та вставте її між склом та дверима. Намацайте лінійкою замок і, виконуючи бічні рухи, постарайтеся зачепити тягу механізму цим отвором і підняти його. Якщо все зроблено правильно, засув підніметься, і двері автомобіля відчиняться.

      6. Звернутися до служби екстреної допомоги

       Якщо жоден із вищезазначених способів не спрацював, ви можете зв’язатися з службою екстреної допомоги. Вони мають обладнання та навички, щоб акуратно відкрити ваш автомобіль без пошкоджень. Зазвичай така послуга коштує 200-300 гривень.

       Залишити ключі в замкненому автомобілі – це неприємна ситуація, яка може трапитися з кожним. Однак, знаючи ці шість способів відкриття автомобіля, ви зможете швидко вирішити проблему і продовжити свій день. Головне не панікуйте! Навіть якщо почала блимати спіраль свічок накалу на панелі приладів https://avto.proverka.com.ua/chomu-blymaye-spiral-svichok-nakalu-na-paneli-pryladiv/, все можна вирішити.

       Пам’ятайте, що профілактика – найкращий захист, тому будьте уважні та завжди перевіряйте наявність ключів перед тим, як закрити двері автомобіля.

       1 коментар до “Як відкрити автомобіль, якщо ключ в салоні: 6 способів”

       1. Вот уж никогда бы не подумал, что обычная металлическая линейка может быть таким эффективным инструментом для открытия автомобиля. Недавно именно благодаря этому способу смог открыть дверь машины, когда ключи остались внутри салона.

        Відповіcти

       Залишити коментар