Програма Перевірка Авто за Номером “ПАН” – 2024

Призначення програми “ПАН”

Програма Перевірка Авто за номером “ПАН” дає змогу перевірити авто за базою ДАІ України безкоштовно в режимі онлайн. Основою роботи програми є відкрита база даних ДАІ України, що містить номери авто та відомості про всі операції з транспортними засобами (ТЗ) в період з 01 січня 2013 року до теперішнього часу, а також відомості про ТЗ, які перебувають у розшуку у зв’язку з їх незаконним заволодінням. База номерів авто, зареєстрованих в Україні, оновлюється щомісяця і зберігає записи про понад 8 мільйонів операцій з ТЗ, і близько 80 тисяч записів про ТЗ, що перебувають в угоні/розшуку.

Опис програми “ПАН”

Перевірка авто за держномером охоплює: перевірка транспортного засобу на викрадення/розшук, усі операції за номерним знаком ТЗ – дата операції, код операції з розшифровкою, Сервісний Центр МВС, що проводив операцію, внесені до техпаспорта дані автомобіля, дані власника та адреса реєстрації.
Програма “ПАН” використовує публічну інформацію з відкритих джерел відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації“.

Використання програми “ПАН”

Згідно з ДСТУ українські номери авто, закріплені за автомобілями, причепами та автобусами, мають формат XX0000YY, де:

  • XX – код регіону реєстрації;
  • 0000 – реєстраційний номер автомобіля в діапазоні від 0001 до 9999;
  • YY – серія автономерів.

У буквених поєднаннях номерного знака використовуються літери української кирилиці, які мають графічні аналоги в латинському алфавіті: А, В, Е, I, К, М, Н, О, Р, С, Т, Х. Для пошуку відомостей про транспортний засіб у програмі “ПАН” заповніть поле “Держ номер ТЗ” у потрібному форматі, використовуючи українську, російську чи латинську розкладку клавіатури в будь-якому регістрі з пробілами або без. Замість української літери I допускається використання латинської літери I або російської літери И.

Як перевірити авто за держ номером реєстрації Україна за 1 секунду

Щоб перевірити машину за номером, покроково виконайте таку інструкцію:

  1. На сайті UNDA оберіть у меню розділ “Важливо” та перейдіть до “Перевірка авто за держномером”
  2. Заповніть поле “Держномер авто” та натисніть “Пошук авто за номером”
  3. За 1 секунду буде проведено перевірку на викрадення/розшук і Ви отримаєте звіт про всі операції за номером автомобіля безкоштовно

Не виходить пробити авто за номером

Програма “ПАН” відобразить відсутність операцій за номерним знаком, що перевіряється, у таких випадках:

  1. Операції з ТЗ були проведені до 1-го січня 2013 року. Щоб пробити авто за держномером, зверніться в будь-яке відділення поліції України з офіційним запитом;
  2. Операції з ТЗ були проведені після дати останнього оновлення даних. Щоб пробити номер авто, дочекайтеся оновлення даних, яке відбувається на початку кожного місяця;
  3. Ви неправильно заповнили поле “Держномер ТЗ”. Щоб пробити номер машини, введіть автономер у необхідному форматі;
  4. Технічні помилки у відкритій базі МВС України. Щоб пробити машину за держномером, зверніться з офіційним запитом до будь-якого підрозділу поліції України.

Чи є можливість дізнатися власника авто за держномером?

Програма “ПАН” допомагає знайти такі дані власника автомобіля за держномером: адреса реєстрації за КОАТУУ і ким є власник – фізичною або юридичною особою. Дізнатися всі дані власника машини Ви можете, звернувшись з офіційним запитом у будь-яке відділення поліції України.

Чи є можливість визначити VIN код за держномером?

На жаль, програма “ПАН” визначає VIN код за держномером тільки в разі, коли автомобіль перебуває в угоні/розшуку. Ви можете дізнатися він код машини, відвідавши сайт МТСБУ і перевіривши наявність страхового поліса ОСЦПВ за номерним знаком. У звіті разом з держномером буде вказано VIN номер ТЗ. Будьте уважні, в даних поліса ОСЦПВ дуже часто він номер вказаний з помилками, що вимагає додаткової перевірки.

Читайте також:

Виконані запити на перевірку держномера

Користувачами програми “ПАН” загалом перевірено 12’052’133 держномерів (станом на 29.01.2024)

Сподобалося?! Поділіться з друзями

Читайте також:

Номери по областях України: коди та серії

Залишити коментар