Заборона їздити вночі: чого чекати водіям в Європі?

Водіїв-початківців країн Євросоюзу чекають великі обмеження.

Нові правила Євросоюзу спрямовані на підвищення безпеки дорожнього руху, зокрема, зменшення кількості смертей, каліцтва та матеріальних збитків. За статистикою, щороку на дорогах Євросоюзу трагічно гине до 20 000 людей. Автори проекту вважають, що завдяки нововведенням у 2050 році кількість смертей скоротиться до нуля.

Обмеження стосуватиметься не всіх, а новачків

Для новоспечених водіїв діятиме заборона їздити вночі, тобто з 0:00 до 6:00. Це рішення, серед іншого, спрямоване на зменшення кількості осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Для водіїв з невеликим досвідом заборонено буде їздити на автомобілі, маса якого перевищує 1,8 тонни. Таким чином, ганяти на позашляховиках за новими доповненнями в ПДР водію-початківцю деякий час не доведеться.

Нові норми поширюватимуться на всі країни Європейського Союзу поступово

Очікується, що наступного року буде прийнято рішення про їх впровадження та стандартизацію в усій спільноті. Однак є країни, які вже ось-ось запровадять нові правила. І вони для новачків будуть суттєво відрізнятися.

🇩🇪 У Німеччині з 1 січня всі, хто отримає у 2024 році водійські права категорії B+, не зможуть їздити вночі, керувати позашляховиками або перевищувати швидкість 110 км/год. Нині на деяких федеральних трасах Німеччини вже діє заборона на нічний проїзд вантажівок.

Залишити коментар